Kategorizácia čajov Althaus Tea

Kategorizácia čajov Althaus Tea
Kolekcia Deli Pack ® je paleta vôní a chutí určené pre jednu šálku ( 0,2l). Deli Pack ® je zbierka čajov obsahujúca 12 druhov vysokokvalitných druhov počínajúc jedinečným Royal Earl Grey s jemne pikantnou príchuťou bergamotovej silice , elegantným čínskym Jasmine Ting Yuan , ovocným koktejlom so šťavnatých lesných plodov Wild Berries alebo sladkým jablkom Persischer Apfel až po relaxačno-tónizujúcu zmes harmančekového čaju Camomile Meadow.
--Deli Pack--
Kategorizácia čajov Althaus Tea
Kolekcia Pyra Pack ® - ponúka 9 druhov vysokokvalitného sypaného čaju baleného v prevratnom pyramidovom vrecúšku. Toto vrecúško je vyrobené zo špeciálneho nilonu ktorý je spájaný bez pomoci lepidla . Každá porcia obsahuje 2,75 g čajových lístkov ktoré majú v pyramídovom tvare vrecúška dostatok priestoru aby uvoľnili tú pravú chuť a arómu. Ľahká manipulácia, vysoká kvalita a vysoká hygiena (každé porcia je zabalená samostatne) to sú tie najväčšie výhody Pyra Pack ®.
--Pyra Pack--
Kategorizácia čajov Althaus Tea
Kolekcia Grand Pack ® pozostáva z 12 druhov odrôd sypaných čajov zvlášť balených do vrecúšok určených pre kanvičku (0,4l). Grand Pack ® - táto kolekcia obsahuje všetky základné druhy čaju pre reštaurácie alebo kaviarne.
--Grand Pack--
Kategorizácia čajov Althaus Tea
Viac ako 70 zmesí voľného čaju sa najlepšie podáva "à la carte". Vo svojej najčistejšej forme vyvíjajú starostlivo vybrané čaje plnú arómu - či už v sitovom alebo papierovom filtri. Pre nadšencov čaju, umožnenie voľne sa pohybovať a rozvinúť listy je absolútnou nevyhnutnosťou.
--Sypané čaje--
Kategorizácia čajov Althaus Tea
Matcha je drahocenný zelený čajový prášok, drahocenne mletý medzi kamennými doskami, ktorý sa tradične používa v japonskom čajovom obrade. Matcha má prekvapivý zákrok s Matcha Kigo Edition, pretože vznikajú vzrušujúce nové príchute vďaka kombinácii s korením, bylinami a jemným kakaom.
--Matcha--
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)