BIO Čaje

Organický čaj je čaj, ktorý bol vyrobený bez použitia umelých hnojív, pesticídov a ďalších chemických látok.


Minimalizácia zdravotných rizík tým, že je zabránené používanie toxických chemikálií ako sú hnojivá, pesticídy, geneticky modifikované organizmy (GMO) a ďalšie.Premium BIO - Chennai Chai - 100g

Althaus

Premium BIO - Chennai Chai - 100g

11,90€ Bez DPH: 9,92€

Objavte s nami aromatický čajový svet Indie, ktorý kombinuje koreniny ako kardamom, klinček, škoricu a aníz s mocným základom čierneho čaju. Chennai Chai môžete tiež pripraviť s troškou horkého mlieka.Zloženie: * Čierny čaj, * škorica-kúsky, * fenikel, * kúsky zázvoru, * klinček, * aníz Balenie: 100..

Premium BIO - China Jasmine - 100g

Althaus

Premium BIO - China Jasmine - 100g

12,90€ Bez DPH: 10,75€

Voňavý jazmín nádherne spojený so zeleným čajom. Jasne žltá pohár je vyvážený jemným nádychom jazmínu. Chuť je jemná, jemne suchá a kvetinová. Pre tento čaj zeleného jazmínu sa v lete vychyľujú 4 až 5 najmladších listov čajového kefa. Čaj je ochucený v troch priechodoch s jazmínovými kvetmi. Kvety s..

Premium BIO - Golden Yunnan First Grade Dongzhai -...

Althaus

Premium BIO - Golden Yunnan First Grade Dongzhai -...

23,50€ Bez DPH: 19,58€

Golden Yunnan First Grade je nádherne plne vyvážený  čierny čaj jednej z najviac tradičných čínskych pestovateľských oblastí. Ako naznačuje názov First Grade, iba prvé čerstvé a mladé listy a drahocenný kvet sa ručne vyberú pre tento vysoko kvalitný čaj. Prvá infúzia s jemným, plným telom a mie..

Premium BIO - Lemongrass Portugal - 30g

Althaus

Premium BIO - Lemongrass Portugal - 30g

8,10€ Bez DPH: 6,75€

Každý milovník citrónovej trávy bude milovať nesmierne voňavú Rute Cruz, ktorá rastie v malej bylinkovej záhrade v Ponte de Lima. Výsledkom je úžasný, čerstvý citrónový čaj s citrusovými tónmi. Lemongrass Portugal sa zbiera ručne každých štyri až šesť týždňov od apríla do októbra. Dômyselný proces s..

Premium BIO - Mango Lu Dao - 100g

Althaus

Premium BIO - Mango Lu Dao - 100g

11,90€ Bez DPH: 9,92€

Jemný čaj z južnej čínskej provincie Fujian . Prostredníctvom čerstvého prírodného mangového oleja z certifikovaného organického hospodárstva získa čaj osobitný nádych. Svetlá, mierne žltozelená farba prekvapí kombináciou jemnej sily a ovocnej čerstvej noty manga.Skvelý základ pre tento čaj je Lu Ba..

Premium BIO - Morimoto Fancy Sencha - 100g

Althaus

Premium BIO - Morimoto Fancy Sencha - 100g

23,80€ Bez DPH: 19,83€

Sencha čaj s nasladlou ovocnou arómouListy Morimoto Fancy Sencha sa vyznačujú pomerne jemnými lístkami.Jemné tóny Fancy Sencha sa vyznačujú svojím sladkým, voňavým vrcholom a jeho ovocnou zamatovou vôňou.Balenie: 100g Cena: 23,80€Z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva. DE-ÖKO-009-Control..

Premium BIO - Pai Mu Tan - 100g

Althaus

Premium BIO - Pai Mu Tan - 100g

12,80€ Bez DPH: 10,67€

Klasika medzi bielymi čajmi s jemnou aromatickou chuťouRučne spracovaný biely čaj vyrobený podľa starodávnych metód. Pre tento vysoko kvalitný čaj Pai Mu Tan sa vyberajú len prvé dva najmladšie výhonky . Chuť je voňavá, kvetinová, jemná a aromatická. Farba je svetlo -žltá.Balenie: 100g Cena: 12,80€Z..

Premium BIO - Verveine - 30g

Althaus

Premium BIO - Verveine - 30g

8,10€ Bez DPH: 6,75€

Verbena s jemnou, citrónovou vôňou a krásnou ovocnou chuťou.Úrodné pôdy, príjemné dažde a energizujúce slnko prinášajú citrusové príchute organickej citrónovej verbény, ktorú láskyplne kultivujú Rita a Miguel Bastos v ich malej bylinkovom záhrade.  Na 3-ročnej ekologickej farme pestujú Rita a M..

Premium BIO - Wild Fruits - 100g

Althaus

Premium BIO - Wild Fruits - 100g

10,20€ Bez DPH: 8,50€

Tento ovocný nápoj je typický jemnou kyslosťou a príjemnou letnou sladkosťou. Nádherná kompozícia červených plodov , kúskami jabĺk a s malín, Ideálny čaj pre chladné zimné dni a v lete zas vychladený s ľadomZloženie: kvety ibišku *, šípka *, kúsky jabĺk *, prírodná aróma, zmes bobulových listov *, s..

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)